Hírek

2021. március 12., 14:43Délzalai Víz- és Csatornamű Zrt számlázási tájékoztató

Számlázási tájékoztató

Tisztelt Felhasználónk!
 

Tájékoztatjuk Önöket, hogy jelentős változások történtek a vízmérő leolvasás és a vízdíjszámlázás területén.

A Délzalai Vízmű ZRt. ellátási területén évi egyszeri vízmérő leolvasás került bevezetésre.

Megújult a ZRt. vízdíjszámlázó programja (Libra Szoftver Fejlesztő Zrt.).

2021-től a számlák nyomtatását, borítékolását és postázását alvállalkozóként a Drescher Magyarországi Direct Mailing Kft. végzi.

További rendszertechnikai fejlesztéseket tervezünk.

A Honlapunkon a változásokat folyamatosan közöljük.

A kezdetekben kisebb fennakadások előfordulhatnak, amiért elnézést kérünk, amennyiben ilyet tapasztal, kérjük, jelezze, hogy a szükséges intézkedéseket megtehessük.

 

Cziráki László

Délzalai Víz- és Csatornamű ZRt.


Hozzászólások

2021. szeptember 20., 14:11 enetoug@mktmail.xyz
2021. szeptember 18., 14:20 jainaMamb@adann.xyz
Viagra Patent Expiration
2021. szeptember 18., 12:28 Affeper@rqmail.xyz
2021. szeptember 17., 16:59 atmomia@svmail.xyz
Dapoxetina Menarini Prezzo
2021. szeptember 17., 01:45 Binuipbup@rvmail.xyz
https://buypriligyhop.com/ - priligy where to buy
2021. szeptember 16., 11:11 suhpreern@manmail.xyz
https://buyzithromaxinf.com/ - Zithromax
2021. szeptember 16., 10:34 Proorizex@oourmail.xyz
https://buyplaquenilcv.com/ - Plaquenil
2021. szeptember 14., 17:18 inferce@rwmail.xyz
Propecia Effects On Women Interactions
2021. szeptember 14., 16:53 unjurne@supmail.xyz
2021. szeptember 13., 01:49 Scacier@rvmail.xyz
2021. szeptember 09., 23:21 waypeplay@abdiell.xyz
Sale Generic Pyridium Tab Free Shipping Dumfries
2021. augusztus 31., 21:51 broargy@oourmail.xyz
2021. augusztus 30., 21:36 sesBreera@mktmail.xyz
Where To Buy Hormonin Tablets
2021. augusztus 29., 15:18 vispole@sqmail.xyz
Tienda De Propecia
2021. augusztus 29., 13:57 Taftaboth@svmail.xyz
http://buystromectolon.com/ - Stromectol
2021. augusztus 29., 11:18 Angethy@abdulah.xyz
https://buypropeciaon.com/ - Propecia
2021. augusztus 29., 11:02 oscippero@sufmail.xyz
https://buytadalafshop.com/ - cialis from usa pharmacy
2021. augusztus 27., 14:26 Addiply@rqmail.xyz
Buy Lipitor Generic
2021. augusztus 26., 21:29 SPUCCEEVA@swmail.xyz
2021. augusztus 20., 11:38 wo4ou@gmail.com
ivermectin 1% cream generic - buy ivermectin for humans australia ivermectin tablets for humans

Hozzászólok

* A kiemelt mezők kitöltése kötelező!


!
!





« Vissza az előző oldalra!

Pötréte Község Önkormányzata - Magyar