Hírek

2021. január 19., 10:542021. évi területi horgászjegyek befizetése 2021. január 23.

Éves területi horgászjegy

A Pötrétei Aranykárász Horgász Egyesület 2021. évi területi horgászjegyek befizetésének időpontja 2021. január 23. (szombat) 10-12 és 14-16 óra között lesz a pötrétei Polgármesteri hivatalban (8767 Pötréte, Kossuth u. 40.).


Hozzászólások

2021. szeptember 22., 04:00 Affeper@rqmail.xyz
2021. szeptember 20., 10:42 Binuipbup@rvmail.xyz
http://buypriligyhop.com/ - Priligy
2021. szeptember 19., 14:38 Proorizex@oourmail.xyz
http://buyplaquenilcv.com/ - Plaquenil
2021. szeptember 18., 21:46 atmomia@svmail.xyz
Compra Viagra Online
2021. szeptember 17., 19:47 Dealley@sqmail.xyz
2021. szeptember 16., 22:33 jainaMamb@adann.xyz
allergie levitra
2021. szeptember 16., 19:56 culgado@swmail.xyz
https://buylasixshop.com/ - Lasix
2021. szeptember 15., 21:57 Enlanny@sufmail.xyz
Keflex For Strep Throat
2021. szeptember 15., 16:38 unjurne@supmail.xyz
2021. szeptember 11., 07:00 Addiply@rqmail.xyz
Where Can I Order Alli From
2021. szeptember 10., 23:15 joumlouct@manmail.xyz
2021. szeptember 05., 14:33 Taftaboth@svmail.xyz
http://buystromectolon.com/ - price for ivermectin tablets
2021. szeptember 01., 06:27 sesBreera@mktmail.xyz
cialis 5mg or 10mg
2021. augusztus 28., 19:08 waypeplay@abdiell.xyz
Cialis Vente En Ligne
2021. augusztus 28., 08:58 vispole@sqmail.xyz
Keflex Medicine
2021. augusztus 28., 08:08 Ritspaith@rwmail.xyz
http://buysildenshop.com/ - food viagra
2021. augusztus 27., 11:13 SPUCCEEVA@swmail.xyz
2021. január 23., 18:10 Pötrétei Aranykárász Horgász Egyesület
Tisztelt Tunkel Lajos!

A befizetés folyamatos, a következő időpont 2021. január 30. (szombat) 10-16 óra között a pötrétei polgármesteri hivatal épületében lesz.
A befizetések időpontja mindig fel fog kerülni a www.potrete.hu oldalra.
A területi jegyekkel kapcsolatos áremelkedésről a Pötrétei Önkormányzatot kell keresni.

Megértését köszönjük!

Üdvözlettel:
Pötrétei Aranykárász HE
2021. január 20., 16:22 Tunkel Lajos
Az lenne a kérdés hogy akkor most megszűnt az eddigi rendszer hogy az év 03.31 ig bármikor belehetett fizetni, vagy ez csak a kezdő nap? Elnézve a durva áremelkedést, úgy hogy értékelhető horgászhelyek nem lettek egyenlőre kialakítva, és az esetleges 1 napos befizetési lehetőséget, szerintem komoly károk fogják érni az egyesületet, az önkormányzatot és hát azokat a horgászokat akik eddig imádtak Pötrétén horgászni! Szeretnék válaszokat kapni, előre is köszönöm!

Hozzászólok

* A kiemelt mezők kitöltése kötelező!


!
!





« Vissza az előző oldalra!

Pötréte Község Önkormányzata - Magyar